| alexzuzubuzoianu a întrebat:

Am si eu o problema sunt in clasa VIII si fata pe care o plac nu vrea sa fie cu mine i-am si zis ca o iubesc ce sa fac?

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Esti Prea disperat dupa ea si din acest motiv nu se uita la tine! mai mult ai speriat o! Iar despre Faptul ca i ai spus ca o iubesti ai facut o mare greseala! Deci Ai speriat o Groaznic de mult vreau sa ti dau un sfat data viitoare cind mai placi o fata incearca sa nu mai fi atit de disperat dupa ea Macar incearca sa nu i arati acest lucru! Nustiu ce fata si ar dori un baiat disperat si obsedat mai degraba dupa ea care probabil crede ca o vrea doar pentru sex! ok?

| edy132 a răspuns:

Prefate ca nu exista, ignoro, uito, las-o.
Nu-i da atentie si o sa vina ea la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la fotbal cu baietii.

| DimLight a răspuns:

Incearca sa abordezi o alta fata sa o faci sa rada, sa te simti bine cu altcineva dar sa vada si fata asta (nu fi prea evident totusi) daca ii pasa de tine va deveni geloasa daca nu zic sa nu te mai chinui ca nu te baga in seama. iar din cls a8a cat esti pana intr-a 10a o sa mai cunosti(fara sa te stradui) cel putin 3-4 fete cel putin la fel de dragute ca asta

| skate19 a răspuns:

Fi indiferent si lasa fetele sa alerge dupa tine nu tu dupa elewinking si nu mai fi asa disperat...

| Finlandianebuna a răspuns:

Nu trebuia sa ii spui k o iubesti, daca vrei sa o faci sa se uita la tine fa si u pe inabordabilul si date unpik la ea