| mitytyk a întrebat:

Am si eu o problema va rog ajutati-ma! sunt cu un baiat de un an si ceva... dar de cate ori o facem nu simt placere, decat o durere. oare d c?

Răspuns Câştigător
| CevaNormal a răspuns:

Hey stiu perfect despre ce vorbesti, deci pentru el e o placere mereu, insa pentru tine nu e. Ar trebui sa se gandeasca si la tine, adica sa te sustina pina ce te vei vindeca. Caci nu simti placere din cauza durerilor, si ca el nu depune efortul pentru a te face sa simti placere. Vorbeste cu el, dar in asa fel incat sa ajungi la creerasul lui, sa inteleaga asta. Eu spre exemplu am inteles iubita mea. Ca ma rog majoritatea trecem prin asa momente, Ok bafta

1 răspuns:
| piovra a răspuns:

Durerile in timpul unui act sexual nu sunt prea normale. Te poate durea daca ai racit "jos", daca el te penetreaza prea adanc sau daca ai probleme cu organele genitale. Daca nu ai probleme medicale vorbeste cu prietenul tau sa faceti in asa fel sa iti faca si tie placere, prin schimbarea pozitiei, sa nu te penetreze prea adanc si spune-i cand te doare si daca te iubeste o sa te inteleaga si o sa gasiti amandoi o solutie sa fie bine. Ai grija de tine.Ciao