| vampiressa a întrebat:

Am si eu o problema.va rog daca puteti sa ma ajutati cu niste sfaturi.am facut sex protejat cu prietenul meu, a ejaculat in prezervatic, dupa care a mers si a urinat, iar dupa 10 minute am facut. o din nou neprotejat, el nu a ejaculat in mine...de fapt nu a ejaculat deloc. e posibil sa fiu insarcinata? imi este foarte frica, pentru ca trebuie sa imi vina menstruatia, dar mi-a intarziat deja 7 zile.mentionez ca luna trecuta mi-a venit in cantitati foarte mari.si vreo 7 zile.astept raspunsurile voastre:*

Răspuns Câştigător
| andradat a răspuns:

Deci el dupa ce a urinat, s-a spalat? El practic prin urina a scapat de toata sperma care mai putea fi pe canalul penisului. Riscurile sunt mici, si daca ati facut-o recent, adica in preajma venirii menstruatiei tale, riscurile sunt prea mici.
Eu zic sa nu te panichezi, mai asteapta pana in 10 zile sa iti vina menstruatia si daca nu a venit, fa-ti un test. Da cel mai probabil e sa iti arate negativ.

6 răspunsuri:
| lextim a răspuns:

Sunt sanse dar mici. mai bine fa un test de sarcina ozone la minim 21 de zile de la contactul sexual.

| Molly1 a răspuns:

Este un risc de 40%

| ιиѕι∂є yøur hє∂яt♥ a răspuns:

Nu ai ramas insarcinata:-P, nu trebuie sa te sperii. Cred ca din cauza asta ti-a intarziat menstruatia pentru ca luna trecuta ti-a venit in cantitati mari.Deci nu trebuie sa-ti faci griji pentru ca am mai patit`o sh eu.Nu doar o data ci d vre`o 5 ori.

| ιиѕι∂є yøur hє∂яt♥ a răspuns:

Twddy sa`mi mananci ceva daca tot ma consideri cur**. Eu m`am referit la menstruatie nu la ce te`ai gandit u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai recitit aceasta postare - desi nu cred - ce ai simtit? Putin penibil, cu putina greata si ceva mila? Exact, toate astea fata de tine!

| Twddy a răspuns:

ThE MuFF! n G! rL esti un pic cam cur**