| Madalina_4152 a întrebat:

Am si eu un baiat la scoala. I brunet cu ochii albastri si cred ca ma place dar nu stiu sigur pentru ca are o prietena dar nu o prea mai baga in seama.Insa pe mine de fiecare data cand ma vede i se pune zambetul pe buze si se uita lung la mine pana nu ma mai vede.Plzz un sfat...

4 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Serios? Eu am mai multi baieti la scoala... daca tu ai doar unul asta e, nu toti putem...
Sfatbig grinu`te la el si intreaba`l "Ba de ce razi ca prostul cand ma vezi?"

| Ciresikaaa a răspuns:

Incearca sa faci rost de un id de mess si vorbesti cu elwinking

| spad3r a răspuns:

Vorbeste cu el pentru ca sigur te place... asta e *the best* sfat big grin

| mihai_1757 a răspuns:

Mai intai vb cu el pe mess ca e mai usor daca esti timida si intreaba-l acolo