| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un offff imi place de un baiat cu 3 ani mai mare decat mine sunt in clasa 6 si am o colega care ma sfatuieste ca inclasa 8 sa ma bag cu el dar pana atunci nu stiu cum sa-mi stapansc dragostea fata de el astept raspunsuri

5 răspunsuri:
| Ella123 a răspuns:

Cu trei ani adica este pe a9a? Daca ai mai astepta inca 2 ani tot aceea ar fi diferenta dintre voi, u mai cresti un pic, si el mai creste...asa ca nu mai astepta du-te si vb cu el. Daca vrea de prima data este ok, dar daca nu lupta pentru el te-as sfatui eu.Bafta!

| pisycutza a răspuns:

Pana in clasa a 8 a iti va trece, si daca vrei sa te ¨bagi¨ cu el poti incerca acum daca vrea si el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa sti ca poti sa incerci cat de cat poate vei reusi odata si o data.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie imi place de un baiat de vreo 5 ani...si nu pot sa-i spun pentru ca mi-e rusine... dar nu m-am certat cu el niciodata. si nu mai pot rezista fara sa-i spun.imi poti da si mie un sfat daca poti?

| gobi a răspuns:

Poate ca da tie iti place de ea