| DarkFlash081 a întrebat:

Am si ieu o problema cu o fata imi place foarte mult de ia dar ia ie cu un alt baiat la inceput ii placeade mine dar acum nu mai stiu ce sa-i spun mas arunca si in foc pentru ea dar de fiecare data cand apare cu baiatul ala langa ea se uita la mine si se intristeaza ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Sa o ignori fetele sunt atrase in deneral de baietii mai indiferenti las-o sa vada ce a pierdut alegandu-l pe celalalt baiat
ar trebui sa o faci si tu geloasa
sper ca te-am ajutatkiss

1 răspuns:
| gokart a răspuns:

Te bate gramatica