| Diana_Nicoleta_ a întrebat:

Am simptome premenstruale dar îmi întârzie ciclul de vreo 4 zile

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

A i luat pastila de a doua zi?

| Violleta2022 a răspuns:

Si noi cu ce te putem ajuta?

| dullcat a răspuns:

Ciclul menstrual poate intarzia din varii motive.De obicei este regulat sau? Stresul, alimentatia, schimbarile hormonale si altele pot contribui la cauzele care te-au adus aici.

https://www.drmax.ro/articole/intarzierea-menstruatiei

Postarile trebuie sa fie sub forma de intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai așteaptă. Și eu aveam simptome cu o săptămână înainte și tot mi-a venit ciclul.

| FindMyName a răspuns:

Il ai neregulat, probabil de aceea

| Bobbi1234 a răspuns:

Nu intra in panica. Mai asteapta cateva zile. Menstruatia poate intarzia si din alte motive.