| BossDeBoss1998 a întrebat:

Am stat azi cu o fata care i-a placut de mine si nu stiu daca inca ii mai place... eu inca o plac foarte mult da imi este cam "frica" sa ii spun. ce as putea sa fac thinking

6 răspunsuri:
| quest_6999 a răspuns:

Ce este asa de greu sa ii spui? doar nu o sa te manance ma laughing hai fa-ti curaj si spune-i ce simti pentru ea, daca te refuza nu este capat de lume, dar puteti ramane prieteni tongue Hai fugi si spune-i pana nu e prea tarziu

| AndruţHere a răspuns:

Sa prinzi curaj si sa-i bati apropouri sau chiar sa-i spui. Nu ai nimic de pierdut. Atata timp cat esti baiat se presupune ca iti permiti, si daca tipa a pus ochii pe altcineva, asta este. Treci mai departe.

| SookiexD a răspuns:

Parca esti scos din American Pie... Spune-i ca o placi. E greu? "frica" de ce? ce ar putea spune? Si pentru ca am ocazia. alt username nu ai gasit? decat BOSSDEBOSS? ce ***?

| neutrino a răspuns:

Daca ti-e teama stai de o parte pana iti trece si poate ti-o ia altcineva si te va scapa de teama.

| pretty34 a răspuns:

Invingeti teama si nu mai pierde atat de mult timpul. Spune-i si daca si ea te place totul o sa fie bine, ai sa vezi.

| GirlAlexia a răspuns:

Spune-i simplu uite asa,, stii, eu chiar te plac" asa mi-a zis un prieten dar nu am reactionat ma blocasem parca vazusem o fantoma laughing