| bia_1303 a întrebat:

Am stat cu un b 7 luni. acum am un alt prieten care stie ca sunt virgina deoarece cand ma intrrebat mi-a fost oarekm s`i spon k numai sunt. el mi-a spus ca o s ma va astepte.straight facepeste 2 luni krd ma voi muta. sunt cu el d 4 luni. sh il iubesc enormsad nu vreau sa fie asta o scapare pentru minkiuna mea...:-

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pentru un barbat normal nu conteaza daca esti sau nu virgina, insa faptul ca l-ai mintit v-ar putea afeca grav relatia. Precum si faptul ca tu ai avut relatii sexuale cu un barbat cu care ai avut o relatie de scurta durata, nu o relatie serioasa.
Eu cred ca in aceasta situate cel mai bun e adevarul Spune-i de ce l-ai mintit, explica-i care este exact situatia ta (fara exagerari si lacrimi de crocodil) si promite-i serios ca nu-l vei mai minti. Daca te iarta, iti vor trebui ani de zile sa-i recastigi increderea, ani in care va trebui sa-i demonstrezi ca nu-l minti.

mlm
| mlm a răspuns:

Draga mea, sincer acum daca acest baiat te iubeste intr-adevar nu conteaza daca esti virgina sau nu, incearca sa-i explici adevarul si spune-i ca nu ai mintit ca asa ai vrut ci pentru ca ti-a fost pur si simplu rusine sa ai spui.Cu siguranta te va intelege si vei vedea ca ''greseala recunoscuta pe jumatate este iertata''. Bafta.

| jani a răspuns:

Dar de ce trebuie sa te feresti de el daca il iubesti... unde e iubire nu trebuie sa fie minciuna...totul trebuie sa fie clar si fara o constiinta incarcata... oricum virginitatea nu conteaza intr-o relatie...degeaba esti virgina si iubesti un badaran care nici nu apreciaza faptul ca esti virgina... iar tu daca il iubesti... spune-i adevarul...in primul rand pentru tine...pentru a nu avea constiinta incarcata cu o minciuna... el daca te iubeste va aprecia adevarul tau si va merge in continuare alaturi de tine.

| Zâmbărici a răspuns:

Spune-i repede adevaru sh poate nu se va inamla nimic nu crezi ca a trecut cam mult timp
?winking

| copilu a răspuns:

Sty eu cred ca ai facut o prostie mintindul dar nu este ink tarziu...incerak sa ii explici cum stau lucrurile si daca are ceva pentru tine va incerk sa uite k la i mintyt iar p viitor fi mai sincera .bafta

| masly a răspuns:

Sunt sigura k o sa fie dezamagit si poate chiar o sa se supere pe u... pentru ca teo asteptat si u de fapt nu mai esti... asta e nasol tu toti trec peste... multi konsidera k nu mai pot avea incredere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat nu conteaza daca mai esti virgina sau nu.alta data sa nu mai minti, se poate indeparta de tine doar pentru faptul ca l-ai mintit si nu pentru ca nu mai esti virgina.

| bia_1303 explică:

Ceea ce voi spone acumstraight face... sincer sh mie mi se pare stupid dar totusi. daca voi face dragoste cu el. dupa aceea va vdea sh el k nu sunt virgina sau?sad.imi treq mii d varyante stupidestraight face...sau daca un b este beatstraight faceisi da seama k fata nu este virgina?laughinglaughing
plzzsad cat mai multe raspunsuriii