| anonim_4396 a întrebat:

Am stat cu un baiat catva timp dar ne-am despartit dintr-o prostie.am mai vb pe mess de atunci. acum cateva zile m-a sunat si mi-a dat de inteles ca il mai interesez.cum sa il recuceresc?
eu sunt mai timida. ce sa fac? va rog ajutati-ma. multumesc, ast raspuns

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De ce sa-l mai recuceresti, daca el te-a sunat?
Simplu, fii de acord si stabiliti o intalnire, dupa care puteti continua!

| cristina_6456 a răspuns:

Pai daca esti timida stbiliti o intalnire pe mess acolo o sa ai mai mult curaj. SUCCES

| copilu a răspuns:

Pai daca te a sunat el. tu nu trebuie sa faci nimic pasul important a fost facut deja. Daca s-a intors la tine inseamna k deja l ai cucerit bafta