| anonim008 a întrebat:

Am toate simptomele cum ca ar trebui sa imi vina menstruatia (dureri de sani, de burta, ma doare si kpu`) exista sanse sa fiu insarcinata? mi-a intarziat 2 zile dar am simptomele acelea care le avem mereu pana sa intru...mersi mult!

Răspuns Câştigător
| georgiana1602 a răspuns:

Poti sa faci un test de sarcina. daca ti-a intarziat doar 2 zile, nu cred ca esti insarcinata. mie mi-a intarziat si 2 sapt.nu ti fa griji. fa ti test de sarcina.

4 răspunsuri:
| vrrra a răspuns:

Daca au trecut doar 2 zile poate fi o dereglare nu neaparat o sarcina. Daca trece o saptamana si nu ti-a venit cel mai bine ar fi sa-ti faci un test de sarcina sau sa te duci la ginecolog.

| NCL a răspuns:

Asteapta si u. 5, 6 zile daca nu vine. fa un testhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai intretinut relatii sexuale si nu v-ati protejat, da, exista, daca nu, este posibil sa-ti intarzie si eu am aceeasi problema, ciclul poate intarzia datorita stersului, schimbarii radicale a programului, sau daca te ingrasi sau slabesti destul de mult.Eu zic sa mai astepti ceva timp daca nu ti-a venit eu as zice sa consulti un medic:* ai grija de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred a exista... dar oa-ti un test...mai intarzie si la cat te-ai stresat in ultimele zile e si normal sa intarzie