| AmaliaApetri a întrebat:

Am tot dormit cu prietenul meu, de multe ori, dar nu mi-am inceput viata sexuala. Eu sunt intr-adevar virgina, el nu.
Oare chiar tine la mine sincer?
Mi-am intrebat un bun amic care mi-a zis ca e posibil sa fie virgin, dar stiu ca nu-i asa.
Nu ma intelegeti gresit, nu vreau ca vai Doamne, duc lipsa si vreau sa sara pe mine. Nu asta e ideea. Vreau doar sa stiu daca asta e o dovada ca ma iubeste. Avem 5 luni si, de acum.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tine la tine cu adevarat, daca nu era asa profita de tine din prima seara

| neutrino a răspuns:

Orice baiat normal care nu ar avea nimic de ascuns, si care ar fi capabil, nu te-ar fi iertat! Pacat pentru tine, dar poate ca vei invata mai multe din aceasta intamplare.

| Danysan a răspuns:

Amalia -e un baiat minunat -si nu stiu daca ar trebui macar sa pui aceasta intrebare dar fie. Faptul ca nu se da la tine arata ce fel de om e -acum depinde.Sti cum e daca si el e virgin atunci cred ca poate sa reziste sa doarma cu tine fara sa iti propouna nimic.Unu care a prin gustu sa o faca nu ar rezista, hai odata dar a doua oara tot s-ar da la tine. Poate ca ti-a zis ca nu mai e ca sa nu se faca de ras -poate asa gandeste el. Oricum cred ca pentru tine asta ar fi un lucru care te-ar bucurua.Nimic nu e mai frumos decat sa iti pierzi Virginitatea cu un baiat care e si el a fel ca tine.Dar cam greu gasesti asa ceva.Asa ca oricum ar fi tine de el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În astea 5 luni de zile, ţi-a demonstrat, prin fapte, că te iubeşte?
Ar fi trebuit!
Dacă nu insistă, nu te presează să faceţi dragoste şi-ţi respectă decizia, ţine la tine foarte mult!
Cât despre el, ar fi trebuit ca până în prezent să discutaţi despre lucrurile astea. Atâta timp cât ştii ca şi-a început viaţa sexuală, ce contează ce spun ceilalţi?
Dacă merită să te încrezi în el, fă-o şi i-a în considerare ceea ce zice el, nu gura lumii!

O seară frumoasă!

| Danysan a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm eu am un Dubiu ca si el e Virgin, altfel nu ai cum sa rezisti -si repet sa te culci de atatea ori cu o fata fra sa faci nimic.

| lolylolypops a răspuns:

Te iubeste, e clar!

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Singurul motiv pentru care sa astepti 5 luni sa faci sex cu o fata e daca are 17 ani si 7 luni.

| GeorgiaaRose a răspuns:

Dăă logic!
Dacă doarme cu tine în acelaşi pat şi n-a insistat să o faceţi, ţine la tine. Altfel te-ar fi dat afară de la primul refuz, nu crezi?