| Coryyyyy a întrebat:

Am un baiat in clasa pe care il iubesc. Nu am mai simtit niciodata asta pentru un baiat si nu stiu cum sa aflu daca si el ma iubeste. Pls raspunsuri love struck Dau fundita pentru cele mai bune sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Millyemy a răspuns:

Pai cred ca tu ai niste prietene si apoi spune-i ca sa-l intrebe daca el te place si daca nu ti place idea asta o sa-ti spun sa ce sa faci asculta mergi fata inm fata cu el si apoi impiedicate de el si vezi ca sa cazi tu pe el si apoi sa vorbesti cu el foarte mult si apoi intreaba-l sper ca ta-m fost de ajutor pa si succes fundita.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca il intrebi iti va zice ceva dar daca nu ai vorbit niciodata cu el nu cred ca tine la tine.

| Alex_1486 a răspuns:

Pune pe cineva sa il intrebe dar ca o joaca sa o faca