| anonim_4396 a întrebat:

Am un baiat la mine in clasa si nu stiu daca ma place.Ma face sa rad,in ore se uita la mine, imi ia apararea si imi respunde intotdeauna la salut pe skype! Ajutati-ma! Care e parerea voastra, ma place sau nu? :3

5 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Nu stiu sunt de parere ca atata vreme cat detii o pereche de sani ai mereu un avantaj in discutia cu un baiat... vorbeste cu el si ar fi cam prostut sa refuze
doamne de ce nu veneau si la mine fetele sa imi spuna ca ma plac?!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si eu raspund la saluturi pe skype, facebook samd ca asa e civilizat asta nu inseamna ca imi place de toata lista de skype

| Radu284 a răspuns:

Asta ca iti raspunde la salut pe skype mi se pare o chestie legata de decenta, nu de dragoste. Adica trebuie sa fi cam pork sa nu raspunzi oamenilor la salut, in real life sau pe net.

De ce nu-l intrebi explicit?

| Seyko a răspuns:

Ai toate sansele ca el sa te placa, din moment ce se uita la tine in timpul orelor si iti ia apararea, te face sa razi. Mai sigur vorbeste cu el...

| RuxyyyyyyTha a răspuns:

Din tot ce ai zis se pare ca acel baiat te place.Dar ca sa fii mai sigura pune o prietena de a ta sau un prieten sa stea de vorba cu el sa il intrebe dar nu direct! Succes :*