| polisenia a întrebat:

Am un coleg care nu ma lasa in pace ma tot prinde de fund si de sani, daca nu ar fi obsedat xxx poate mas combina cu el

5 răspunsuri:
| Virkno a răspuns:

Pai si cu ce vrei sa te ajutam?

| alexandru1991 a răspuns:

Pai poate ii place mult de tine si pune in practica ce vede el pe net. O mare greseala pentru inceput. Eu zic ca te place si nu stie cum sa iti zica si raspunde in felul lui chiar daca e mai bizar. Intreaba-l pana la urma ce vrea de la tine. Poate e raspunsul care il doresti.

| zuzu a răspuns:

Si problema ta este? happy

| mika a răspuns:

Eeee nici tie nu-ti place deloc ca pune mana pe tinelaughing)
Daca te deranja ii dadeai o" lioapa" peste ochii laughing

| Leiutzza a răspuns:

Iulieeeeeee, du-te tu de aci cu intrebarile astea oh go on eu ti-am zis ca te place deci shhhh si hai afara happy blushing big grin