| Maria1616 a întrebat:

Am un coleg de liceu de care imi place și e cu 1 an și ceva mai mare. Acum câteva zile mi-a cerut numărul de telefon și mia dat mesaj. Dupa puțin timp m-a întrebat dacă il plac si eu am spus ca da. De atunci vorbim zilnic. Avem un prieten comun care mi-a spus ca ii e frica sa fie cu mn din cauza profesorilor. Ce sa fac? Oare ma place? Dau fundita

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Te place si vrea sa faca sex cu tine

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca te place, dar stii cum se spune, trebuie sa astepti deoarece in aceasta situatie este momentul sa actioneze el. Tu poti doar sa incerci sa-l impulsionezi. Propune-i o plimbare in doi deoarece asa iti vei da seama cu adevarat cere ii sunt intentiile si de cat "curaj" este in stare sa dea dovada. Succes.

| Oana92 a răspuns:

Iesiti in oras si incercati sa va cunoasteti mai bine.

Ce treaba au profesorii cu relatia voastra?