| Missmiriam a întrebat:

Am un coleg foarte dragut dar el o place pe alta! Cum pot face sa ma placa si pe mine?

Răspuns Câştigător
| Simonika1264 a răspuns:

Pai, du-te mai aranjata la scoala, imbraca-te mai dragut cam cum crezi ca i-ar place lui sau daca nu stii, incerca sa te asemeni cu stilul fetei de care ii place, poti devenii mai de gasca, cam cum i-ar placea lui sa fii. Incearca sa te bagi in grupul lui de prieteni ca sa iesiti cat mai des impreuna, chestii din astea

5 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Nu poți face pe cineva să te placă. Dacă te place, te place și dacă nu, nu.

| neutrino a răspuns:

Roaga-l frumos, spune-i ca esti interesata.

| assasins a răspuns:

Bate "adversara" pana ajunge in spital si dupa trebuie sa ii zici urgent baiatului ca iti place de el. Dar ai grija sa ii zici pana iese cealalta fata din spital.

| KentR a răspuns:

Ce vîrstă are?