| ImAgirl a întrebat:

Am un coleg in clasa, se comporta ciudatel in preajma mea, parca ma evita cateodata iar alteori il vad ca sta cu capu pe banca si se uita inspre mine dar niciodata nu m-am intors sa vad ce reactie are si cand mai vorbim ( asta foooarte rar, de obicei el vine la mine si ma intreaba ceva) are un ton ciudat.credeam ca ii place de o fata din clasa pentru ca in ora de geografie ii facea cu ochiu dar la ora de sport se uita la sanii ei cu mai multi baieti si radeau asa pe ascuns, nu cred ca facea asta daca cu adv ii placea de ea nu? Acum cateva zile l-a pus profa sa imparta lucrarile si pe fiecare i-a strigat pe numele corect, iar mie mi-a pocit sa zic asa numele, cica n-are importanta chatterbox de ce se comporta asa? nu ma suporta sau ce? sad ma simt prost din cauza asta

7 răspunsuri:
| cryss_6160 a răspuns:

Cred ca te place dar e mai rusinos desi vrea sa se dea mare cocos...iti spun din propria eperienta. Si mie mi s-a intamplat anul trecutwinking. Cel mai bine e sa te duci la el, sa incerci sa mai vorbesti cu el, sa te mai apropri sa fiti prieteni si atunci sa-i spui daca il placi sau nu. NEAPARAT SA FITI SINGUR CAND II SPUI. Succeshappy

| tauretee a răspuns:

Te place 100%dar spune-i ca sa stie baiatu straight face dacal placi

| ImAgirl explică:

Suntem colegi de cateva luni...

| ImAgirl explică:

Stati ca m-ati inteles gresit, eu nu il plac big grin

| shadowofdark a răspuns:

De cand sunteti colegi? da eu cred ca ori te place ori te uraste totusi incearca

| silvia177 a răspuns:

Hey//. eu cred ca te place.si asta ii si adevarul.numele? felul in care se comprta cu tine? te place

| GoLdWyNNN a răspuns:

Pai deja dacai spui ca nu-l placi l-ai distrus complet pentru ca el te place asa am patit eu i-am spus unei fete ca o plac dar se pare ca ea nu si m-am simtit distrus cu totul parca eram de pe alta planeta si n-am mai vorbit cu ea sau sa dau ochi in ochi cu ea pana in ziua de azi