| ImAgirl a întrebat:

Am un coleg in clasa, se comporta ciudatel in preajma mea, parca ma evita cateodata iar alteori il vad ca sta cu capu pe banca si se uita inspre mine dar niciodata nu m-am intors sa vad ce reactie are si cand mai vorbim ( asta foooarte rar, de obicei el vine la mine si ma intreaba ceva) are un ton ciudat.credeam ca ii place de o fata din clasa pentru ca in ora de geografie ii facea cu ochiu dar la ora de sport se uita la sanii ei cu mai multi baieti si radeau asa pe ascuns, nu cred ca facea asta daca cu adv ii placea de ea nu? Acum cateva zile l-a pus profa sa imparta lucrarile si pe fiecare i-a strigat pe numele corect, iar mie mi-a pocit sa zic asa numele, cica n-are importanta chatterbox de ce se comporta asa? nu ma suporta sau ce? ma simt prost din cauza asta sad
ps: eu nu il plac big grin ne cunoastem doar de cateva luni...

3 răspunsuri:
| Eva_1502 a răspuns:

Buna. incearca sa vorbesti cu el. cel mai bine.si daca nu merge nu trebuie sa fi suparata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te-n beteshig

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca te place si nu vrea sa afli...cred:d