| AngelandDemon a întrebat:

Am un coleg la mine in clasa care nu il plac il ador si nu de mult timp am auzit ca este cu o colega de la mine din clasa cu care ma inteleg foarte bine si eu in laboratorul de engleza stau in spatele lui si tot se intoarce la mine in spate si ma intreaba de ce sunt suparata si vorbeste mult cu mine.Credeti ca ii place de mine? dau fundita si voturi

Răspuns Câştigător
| OnnySky a răspuns:

Nu stiu ce sa cred daca simpti ceva pentru el incearca sa eu spui si sa-l intrebi daca si el simte ceva.

2 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Poate ca te place nu stiu doar el stie ce e in suflet dc nu il intrebi la particular nu ai dc sa iti fie teama sa il intrebi pentru ca e un simplu om (mie mi-e teama sa ii spun unui tip ) deci CURAJ

| AlinPlaya a răspuns:

E posibil. Nu trebuie sa fi ostila cu el sau cu colega ta. Timpul le va rezolva pe toate.
Ave!