| Misiss a întrebat:

Am un cunoscut, are 25 ani, eu 16, deci diferenta e 9 ani.Cum sa aflu daca ma place? in general noi nu comunicam, el e cunoscut de al tatalui meu, si astfel iesim doar in companie mai multi sau in compania tatalui meu.Cum pot sa aflu deci daca ma place

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Asta se intreaba nu ti se pare prea mare pentru tine? mai gandeste bine ce faci poate omul are o iubita de varsta lui aproximativ cautati un baiat mai de varsta ta.winking

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii atenta la detalii.Cum se uita la tine, cum se comporta, daca iti acorda o atentie mai speciala decat celorlalte persoane care va insotesc.
Nu te lua dupa altii ca e prea mare pentru tine etc, nu se stie niciodata de unde "sare" iubirea.
Eu am fost cu un baiat o luna de zile(ne cunosteam de aprox un an de zile), apoi s a incurcat cu o prietena de-a mea(inca o consider asa pentru ca am ramas prietene ca la inceput). Au stat 2 luni si jumatate impreuna si credeam ca relatia lor o sa dureze ceva insa el m a anuntat ca s a combinat cu ea, cand s a despartit de ea. Dupa cateva zile s au impacat din nou dar nu a mai mers relatia.La fel. m a anuntat ce se intampla si cum decurg lucrurile.
Asa si a dat seama ca eu intr-adevar tin la el si ne am impacat de cateva zile si totul este perfect.
Nu se stie ce iti rezerva viitorul.
Ai grija de tine si incearca sa comunici cu el. Poate aveti multe lucruri in comun, aveti acelasi conceptii despre viata sau diferite detalii minore care au o importanta deosebita in viata de zi cu zi.
Tu 16 el 25. tu poti sa fii mai matura si el mai copilaros sau invers.
baftahappy