| Deanme a întrebat:

Am un mesaj pentru toti pitici cu fantezii de pe aici.

Cand eram mici si spuneam unuia "Faceam ceva cand tu te jucai cu puta in nisip era mare jignire". Acum vad ca chiar e la ordinea zilei sa se joace cu puta in nisip.
Toti au fantezii si stau si se masturbeaza postand pe TPU intrebari idioate pe care nu prea le crede nimeni.
Nu va mai jucati cu puta si luati si voi o minge (nu una din cele dintre picioarele voastre) si jucati fotbal, tenis, baschet etc.
Sunt atatea alte jocuri pentru varsta voastra alergatea, pititea...
Mai aveti calculatoarele pe care sa jucati atatea jocuri, aveti desenele animante.
O fi buna masturbarea dar adaugata cu aceste fantezii disperate la o varsta mica nu cred ca o sa ajungeti bine.

8 răspunsuri:
| quest_6999 a răspuns:

De acord, Stau si ma intreb daca in ziua de azi parintii mai au grija de ce fac copii lor, si mai grav e ca ei sunt viitorul romaniei....se va alege praful de tara asta daca asa se va continua...

| DandYgiRL18 a răspuns:

Bineinteles ca nu vor ajunge bine, nu e treaba lor frate! Si parintii sunt cei de vina, adica frate, copilul tau trebuie sa stie de astea pana la urma, de peste 7 ani, dar nu sa se gandeasca in continuu si sa se masturbeze mai ales! am vazut o intrebare acum cateva minute, OMG! happy

| Deanme explică (pentru DandYgiRL18):

Intreabarea in care zicea ca a facut sex cu mama lui crying.

| DandYgiRL18 a răspuns (pentru Deanme):

Bineinteles, iti dai seama! rolling on the floor. Copil care ar trebui sa invete sau macar sa se distreze in stilul unui copil de 11 ani, thoamne fereste!

| Deanme explică (pentru DandYgiRL18):

Pai ai vazut ca i-am lasat si lui acelasi mesaj.

| Elly7890 a răspuns:

De acord cu tine, copii astia au numai prostii in cap de micisad

| HaoseBrap a răspuns:

E vina lor ca s-au nascut cu fibra optica in vena? Daca pe net se aduna toti sociopatii sa ii invete ca trebuie sa se f*ta de la 10 ani pentru a fi la moda, e vina noastra ca le dam acces la net si informatie.

| Allexumis a răspuns:

De acord cu tine, copii astia au numai prostii in cap