| mihkunmk a întrebat:

Am un pr de 18 ani care vreau sa-l ajut cu o prietena eu sunt foarte bun prieten cu ea si a zis sa ii fac lipeala da nu stiu cum ma puteti ajuta va roog imi da 50 lei... fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Clarity a răspuns:

laughing)) banii astia, pai spui prietenei tale ca ii un baiat interesat de ea, si ca a spus ca ii foarte draguta daca sar intalni cu el la un suc, in parc, undeva si ca vede ea daca ii place...winking

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Interesant.
Si cam ce altceva esti dispus sa faci pentru 50 de lei?

| BAIATUL a răspuns:

Daca tu faci asta pentru bani inseamna ca nu esti cu adevarat prietenul lui.Dar daca vrei sa faci rostd e banii astia poti sa ii spui respective domnisoara prietenul meu te place si ar vrea sa iesiti la o cafea, un suc...Dar daca vrea sa nu dea gres trebuie sa se duca el la ea sa vorbeasca fata in fata si sa ii spuan ce simte pentru ca daca te duci tu fata o sa creada ca el nu are atata curaj sa ii spuna ce simte...si ca e las. Eventual tu poti sa le faci doar cunostinta de exemplu poti sa ii zici.am un prieten care avr vrea sa faceti cunostinta si de acolo se descurca el ca doar nu o sa vorbesti tu in locul lui pentru aia 50 de lei.Hai bafta!

| Haose a răspuns:

Lol pai daca o iubeste asa de mult incat sa-ti dea 50 lei mai bine se duce el... sau poate lesina de emotie O.o