| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten ca isi face laba in fiecare zi si nu stie ce sa mai faca ca sa scape face de vreo 6 luni e disperat daca nu isi face o zi face a doua zi de doua vori ce rezolvare este?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Spune-i sa se potolesca, pentru ca in momentul in care va incepe sa faca sex for real, o sa aiba mari probleme.Incepand cu a nu i se mai scula si terminand cu ejaculare precoce.N-o sa-l tina niciuna langa ea si va ajunge si de rasul tuturor.O sa umble din doctor in doctor, asa cum au patit si patesc inca atatia impatimiti ai sportului asta.Si sexologii nu rezolva totul, explica-i...

6 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Ai un prieten...
Misto scuza, fiule.

| TheSpecialOne a răspuns:

In primul rand educate fiindca se spune masturbare... labe au cainii si ursi sau alte animale. Spune-i sa isi umple timul cu diferite activitati, sporturi si sa nu stea acasa in fata calculatorului ca atunci tentatia de un film mai deocheat e mare.

| JuLLiaN a răspuns:

Copile nu-ti mai fa laba... nu mai da vina pe prietenul tau ala imaginat...

| simona223 a răspuns:

Cand ii vrea sa faca zi sa te sune sau sa faca altceva ...sport.jocuri pe calculatori... orice il tine ocupat

| PlaiCuBoi a răspuns:

Gilgalad esti mai prost decat prevede orice lege!

| Gilgalad a răspuns:

Spune-i ca acest lucru este un pacat Dumnezeiesc.Si poate intelege.Si zi ca nu mai esti prieten cu el daca mai o mai face.big grin