| sweetangels a întrebat:

Am un prieten care iubeste o fata iar in urma cu un an l-a refuzat cand i-a marturisit sentimentele lui. A zis ca vrea ca ei sa ramana doar amici. Problema e ca nu o poate uita de atata timp desi a mai avut relatii si cu alte fete. Vorbesc pe internet, isi lasa commenturi si like-uri reciproc unul altuia mereu. Voi baietii ce ziceti, ce ar fi de facut? Sufera mult si se gandeste sa ii spuna iar ca o place, poate poate s-a mai schimbat ceva in gandirea ei...merita sau nu? Nici de un refuz nu are chef sa se loveasca, va dati seama, dar chiar nu o poate uita, atat de indragostit este (ea il alimenteaza cu sustinerea ei cand posteaza ceva).

34 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns (pentru sweetangels):

Modul de gandire nu starneste atractie, daca era asa, toti intelectualii si tocilarii aveau femei de inviditat.
Inca mai umbla dupa ea? Saracu, ce sentimental e el laughing

| sweetangels explică (pentru ROB3RT89):

Pai nu ajunge la ea, o iubeste pentru felul in care gandeste dar ea il refuza ca iubit! Deci, ce e de facut? Vezi ca nu-s deloc feminista, vin in sprijinul barbatului atunci cand e cazul, nu imi place sa vad pe nimeni suferind degeaba.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru sweetangels):

Nu e nimic de facut, timpul le va rezolva.
Daca el nu constientizeaza, nu ai ce face.
Alina-l tu pana isi revine happy

| sweetangels explică (pentru ROB3RT89):

Sper sa nu ma confunde cu ea laughing Cred ca ii trebuie o mamicuta.