| anghelbogdan a întrebat:

Am un prieten care tot se lungeste sa se combine cu una si a venit la mine si i-am zis ce trebuie sa faca dar ii frica si chestii de astea si m-am decis sa vb eu cu ea.Sau spuneti voi ce sa ii zic lui sa faca sau ce sa ii zic ei, ajutati-ma va rog

2 răspunsuri:
| VD_1321 a răspuns:

big grinbig grinbig grin Asemeana intrebari nu se dicuta prin priteni, cum crezi ce parere va avea acea tipa fata de dinsul?

Nu cred ca dupa asta se va mai combina.

| GMVBOSS a răspuns:

Sa fie el insusi. Sa porneasca de la subiecte simple(scoala, filme, muzica) si sa incerce sa afle ceea ce ii place, dupa aceea sa faca pe interesantul( sa fie respectuos, amabil si daca nu merge sa faca pe durul)