| ioanaaa_5101 a întrebat:

Am un prieten de 4 luni de zile Eu am 18 ani la fel ca si elwhistling...imi spune ca ma iubeste doar daca il intreb eu:maiubesti? el spune da...pe mess imi spune ca ma iubeste prin sms la fel.Problema:este foarte timid vorbeste cu mine foarte "sec", la mine acasa vine mereu cu parintii mei se intelege foarte bine, cand ii spun ca el de ce nu ma duce la el acasa imi spune ca nu acum si chestii de genu, maicasa este foarte pretentioasaangry deoarece este singurul baiatbig grin(baiatul mamei), de cunoscut mama lui ma cunoaste(m-a vazut la majoratul lui)
Care ar fi motivul sa nu ma duca la el acasa?
Faza este ca nu a mai umblat doar cu o fata acum 2 ani si cred ca este virginstraight face, de "pipait" da o face dar altceva nimic nu imi bate apropouri de asa ceva nu stiu ce sa credbig grin
Ma sfatuiti?big grin(este problema(povestea) prietenei mele)
Dau fundita:X

4 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Probabil i se pare prea devreme pentru pipait si alte chestii si nu vrea sa iti faci o impresie proasta despre el.

| p1nk a răspuns:

E timid tu ai ziso. ii ia ceva pana sa fie in largul lui cu tine sa faca ce simte. posibil ii e frica ca mama lui sa nu te accepte ca iubita sau poate i-a zis ceva si nu vrea sa-ti spuna si tie. Daca spui ca nu-ti trage niciun apropo in leg cu sexu "incalzestel" bine, cat poate sa reziste totusi e baiat!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil nu e atras de tine sexual

| Dudexx2 a răspuns:

Este prea timid trebuie tu sa ai arati ca in viata nu trebuie sa fi asa, Sau poate nu este atras de tine Funda?