| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten de un an si ceva. m-am culcat cu el dupa 6 luni.credeti ca am facut bine.il iubesc si ma iubeste dar mi-e putin jena de mine.acum am 17ani aproape si el 19.credeti ca am facut bine?

4 răspunsuri:
| doar.eu a răspuns:

Daca va iubiti si aveti incredere completa unul in celalalt, atunci nu vad de ce iti faci griji

| Malvina24 a răspuns:

Eu am 18 ani si anul trecut am facut dragoste cu pr meu, dupa 9 luni si acum avem 2 ani de cand suntem impreuna si ne iubim tare mult! nu ai de ce sa te simti prost! ai facut ce ai simtit! fi mandra de tine! iubiti-va mult!

| blunts a răspuns:

Stai linistita sunt unele persoane care se... din prima noapte.

| poesia a răspuns:

Daca asa ai simtit...nu ai de ce sa regreti.Va iubiti si asta e cel mai important. Faptul ca ati facut-o dupa 6 luni sunt sigura ca i-a sporit increderea in tine, a vazut ca nu esti o oarecare care cedeaza din prima saptamana.Sa fiti fericiti