| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten foarte bun cu care ma inteleg foarte bine.Noi am fost impreuna 1 saptamana dar am zis ca e pacat sa renunt la o pritenie asa stransa pentru o relatie, dar din fericire am ramas la fel de buni prietenihappy, iesim afara, vorbim destul de des.Am fost la o petrecere si am baut un pic cam mult si i-am tr un msj inconstient spunandu-i ca il iubesc desi atunci inca simteam ceva pentru el, iar dupa 3 saptamana el a baut tot asa si mi-a trimis msj in care-mi zicea ca ma iubeste foarte mult. Iar cand iesim afara cu prietenii cand un baiat "imi face ochi dulci"atunci se incrunta putinhappy. Oare e posibil ma placa? caci au trecut vreo 2 luni de cand nu am mai fost impreuna

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

E exact ca-n telenovele, oricum frumoasa inventia! Bombardeaza-ma cu stupizi.

| Green a răspuns:

Nu cred ca te place, iar la faza cu incruntatul e posibil sa tina la tine ca la o sora mai mica si cam atat happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nici n-ati fost impreuna, ca v-ati trimis doua mesaje cu te iubesc si ca ati mers la petreceri nu inseamna ca ati fost impreuna, nu sunteti prieteni sunteti doar amici, vezi ca el n-a luat in serios mesajul tau dar tu pe al lui, da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wai da greu de cap mai santeti.nu eram impreuna cand ne-am trimis msj si nici nu le-am luat in serios. si cand am mers la petreceri nu am mers impreuna atunci eram doar prieteni si inca suntem eu am zis ca am fost cu ceva timp in urma imreuna. ce *** intelegeti voi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce inseamna a fi impreuna o saptamana ? eu sunt aia grea de cap laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce inseamna a fi impreuna o saptamana? eu sunt aia grea de cap laughing