| KellyK13M a întrebat:

Am un prieten foarte bun si de fiecare data cand iese din casa pe role sta numai cu fratele meu cu mine nu sta mai deloc decat daca pleaca toti si ramanem singuri, singuri ce pot sa fac sa numai stea cu fatele meu si sa raman singura cu el?

Răspuns Câştigător
| kiddscream a răspuns:

Pai daca sta cu fratele tau si nu sta deloc cu tine poate te place si vrea sa afle cat mai multe despre tine de la fratele tau...sau daca vrei sa ramaneti singuri bagate in seama cu el vorbeste nu stiu este putin ciudat avand in vedere ca baieti cer intalniri fetelo nu invers roagal daca vrea sa te insoteasca la o plimbare singuri in fine nu ma prea pricep eu la sfaturi sper ca te-am ajutat...bafta cu el bye:*