| 1Chris1 a întrebat:

Am un prieten la tara care are o gagica cu care sta de 3 ani de zile, el sta la ea si se cam plac, dar imi place si mie de ea. Mai vine uneori singura pe la noi si ii fac avansuri, ea rade. Treaba e ca as vrea sa ma culc cu ea, cand o s-o prind singura. Oare va refuza? Cum trebuie sa fac? E mai greu ca nu prea vine singura si atunci cand vine se gaseste cineva cu noi.

Oare va refuza sa facem sex? Ea e mai mare ca mine cu 1 an.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai vine singura sau nu? Ca te cam contrazici singur.Te-ai gandit si la ce se va intampla daca prietenul ei afla? Parerea mea este sa nu atentezi la bunul altuia.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ce fel de avansuri ii faci? daca rade si nu ii spune partenerului inseamna ca sunt sanse sa nu refuze.depinde si in ce stare o prinzi.cheamo la tine cu un pretext.

nu e bine ce faci.sa te folosesti de fomeia aproapelui tau, dar Dumnezeu e sus si vede ceea ce faci, tinere

| Klandestin a răspuns:

Gandeste-te ca nu-i a tawinking

| Elizen a răspuns:

Îți zâmbește din politețe. Ea îl iubește pe el. Da, e posibil să se culce cu tine, dar atunci ea s-ar numi panaramă. Zic şi eu. =)

| MyssTyana a răspuns:

NU prea e corect, daca accepta ....no,dar nu-i ok.Din moment ce rade, se pare ca nu-i pasa de iubitelul ei. Oricum nu e corect!