| Andrei26111999 a întrebat:

Am văzut cupluri barbat de peste 50 de ani cu femei de 20-30 de ani, asta îmi confirma ca aspectul fizic nu contează deloc pentru femei, atunci de ce eu nu as avea o șansă cu o femeie superba chiar dacă am doi dinti lipsa în fata și nu arat a brad pitt

12 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pai daca ai bani, atunci ai sanse.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ăia au bani de aceea nu conteaza fizicul, femeiile asta cauta, barbati cu bani, iar cei care au bani sunt trecuti de 50 de ani au burtă si ele stau cu ei doar pentru banii lor.

| Violleta2022 a răspuns:

In cazul alora, compenseaza varsta cu banii multi pe care-i au.

Dar tu ce motiv ai sa nu-ti pui dintii din gura?
Tu ce ai de oferit ca sa compenseze cu lipsa dintilor?

| Lupică27 a răspuns:

Aia au lovea grea pe ei ma baiatule, nu sunt amarati ca tine sa manance ciorba cu umerasul si cafea cu paiul.

| Miruna333 a răspuns:

Conteaza si de ce le ofera omul de langa ele, nu doar aspectul fizic. Nu inseamna ca nu conteaza deloc, asta e o prostie. Posibil ca sunt femei care nu prea pun pret pe asta, insa, dintre un frumusel cu figuri si minte 0, mai bine un uratel care se comporta exemplar cu ele.
Cei mai multi stiu sa trateze o femeie, sunt potenti financiar si le fac sa se simta iubite. O femeie nu sta cu tine doar pentru aspectul fizic, asta fac barbatii. Noi avem nevoie de mai multe. Nu-ti cere nimeni sa arati ca Brad Pitt, dar sa nu ai 2 dinti in fata arata ca nu pui pret pe aspectul fizic si nu stiu ce femeie ar sta langa tine. Sa ai pretentii la o femeie superba in situatia asta, e penibil

| Madaxo97 a răspuns:

Pentru unele contează, pentru altele nu. Cel mai mult contează cum o tratezi, nu cat de bine arăți, dintre un bărbat înalt, frumos dar nesimțit, cu pretenții și fițe, si cu care nu poți sa schimbi 2 vorbe, plin de el, narcisist(de obicei așa sunt ăștia frumoși) care o mai fi praf si in pat, si unul mai în vârstă, cu aspect fizic îmbătrânit, nu prea atrăgător, dar care stie sa se poarte cu o femeie, ca un domn, are vorbele la el, știe cum sa atragă si cucerească o femeie, dacă mai are si ceva bani, femeia va alege mereu a doua variantă.
Cred ca ți-am mai răspuns la o întrebare odată, să pui mâna sa îți repari dinții, e cel mai important criteriu aproape, când o femeie vede când zâmbești ca ai dinți lipsa, i se taie tot cheful, va fugi din start. Ție îți place de tine cum arăți? Tu ai alege o fată care are dinți lipsă din față? Zi sincer. Ce e așa greu sa mergi la un dentist sa îți repare dantura?

| Andrei26111999 explică (pentru Madaxo97):

E foarte scump, iar eu încă nu am un job cu un venit asa mare

| Madaxo97 a răspuns (pentru Andrei26111999):

Nu e chiar așa de scump, e vorba de doar 2 dinți, cred ca e in jur de 1000 lei dintele, poți sa strângi bani puțin câte puțin, sau te împrumuți, sunt dentiști care fac si in rate lucrări, trebuie sa mergi sa pui dinții, nu se va uita nicio fată la tine așa, nici una urâtă, mai ales una superbă. Poți să arăți si ca Bradd Pitt, dacă ai dinți lipsă, fetele fug, crede-mă.
Pune-te in locul lor puțin, dacă tu nu ai sta cu o fată fără dinți, nici ele nu ar sta cu unu fără dinți, e foarte important să ai o dantură îngrijită și o igienă orală corectă.

| Anonimboy111 a răspuns:

Multi/multe o fac pentru bani, sugar mommy/daddy

| Alexalex1000 a răspuns:

Frate, pentru unele femei contează, pentru altele nu. Femeile sunt diferite. Acum tu nu invidia acei oameni.

| Gino202 a răspuns:

Trebuie să fii bărbat, să nu fii fraier să fii bazat pe tine ca fetele să vadă ceva la tine, lasă i dracu de bani și de aștept fizic, dacă ești **** ai spate și *** ai și femei, scurt ✌️