| romanaols a întrebat:

Am văzut multe întrebări pe acest site sau și pe altele în care ziceau fetele : 'dacă un băiat se uită adânc în ochii tăi înseamnă că te place?'. Eu cred că e cam ciudat pentru că dacă e lovești de un băiat pe stradă și el se uită adânc la tine nu înseamnă neapărat că te place, dar s-ar ptea dacă se uită adânc în ochii tăi. Mă rog, să revenim la subiect. Și mie mi s-a întâmplat faza cu uitatu adânc în ochi și chair credeam că mă place... Și mai sunt întrebări care se referă la băiatul de care îți place. Poate el și-a dat seamă că îl plăci și vrea să te facă ă te simți bine deci nu neapărat înseamă că te place. Mai degrabă vrea să te cunoască sau e interesat de tine și de asemenea se poate ivi o dragoste nouă dar să nu luăm lucrurile prea repede. Ce credeți?

2 răspunsuri:
| diaηα a răspuns:

In primul rand imi place cum gandesti thumbs up
Si eu ma gandeam la chestia asta.
Adica ce. uite, de exemplu` acum cateva zile ma plimbam cu colega-mea prin curte. Si imi zice "hai sa merem in cladirea noua sa ii salutam p-aia de-a 12-a" si am zis "ok, hai!"
Si pe drum vad unu ca se uita la mine (fix la mine o.O) si normal ca m-a uitat si eu. Si mi-a zambit si i-am zambit si eu` thinking
Normal, dupa 2 zile ma adauga in lista si m-a intr daca imi place de el laughing Si i-am zis ca nici nu-l cunosc, cum ar fi posibil. Si zice ca m-am uitat la el si chestii.
Si aici intra problema. Helllau! laughing daca m-am uitat la tine nu inseamna ca te plac.
Daca ma holbez la un boschetar` inseamna ca m-am indragostit de felul` in care pute?! happy
Mnaa. happy