| catalinaloredana a întrebat:

Am vazut o intrebare mai jos cu "exista atractie dincolo de mormant?"

ce inseamna atractie dincolo de mormant? thinking

Răspuns Câştigător
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Eu cred ca s-a referit la faptul ca 2 persoane care se iubesc in viata, se iubesc si dupa moarte.

4 răspunsuri:
| RobertClaudiu a răspuns:

Pai sa fii necrofil man

| luciana200972 a răspuns:

Probabil se refera la faptul ca dc 2 persoane se iubesc foarte mult in aceasta viata, dp moarte se vor reintalni si isi vor continua povestea de dragoste, sau cel putin eu asta inteleg

| kitty_2952 a răspuns:

Cand iubesti o persoana chiar daca a murit daca mai simti inca ceva pentru persoana aia, nu stiu eu asa cred