| Floreenofficial a întrebat:

Am vazut un comentariu mai devreme la o intrebare in legatura cu dezvirginarea care spunea ca si pe baieti ii poate durea.Eu nu am mai auzit asa ceva pana acum.Este posibil?

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sa stii ca e posibil, am vb cu un coleg care e de incredere si mai povestesc cu el despre diferite subiecte si a zis ca si pe baieti ii poate durea si inca foarte tare. Mi-a zis ca el cand a facut sex pentru prima data l-a durut foarte tare, a zis ca cateva zile nu putea sa faca lipsa micahee hee, in plus il ustura si ii era umflatlaughing...in fine, cert e ca ii poate durea si pe ei, cand o fac prima oara.

| Silviu591 a răspuns:

Da

| belltech a răspuns:

Se poate, dar cazurile sunt rarisime

| romel a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate ca la unii baieti preputul sa nu fie complet retractabil si se poate rupe...cum mai spun unii ca se rupe ata, iti zic eu sigur ca nu e nici o ata, altceva? lapte nu dam daca mai vrei sa stii, nu nastem si nici ciclu periodic nu avem.

| alygirl a răspuns:

Este posibil stiw ew de mwlllttthappyhappy