| baby_4423 a întrebat:

Am vb cu un baiat din clasa de la mine care m-a intrebat daca il plac si eu i-am zis ca nu stiu si el mi-a zis ca si-a dat seama ca il plac depe comportameant care il am si de cateva samptamanii nu ma mai comport asa cum ma comportam si eu l-am intrebat la fell si el a zis ca nuustie.si cateodata se uita frumos la mine ori ma atinge de fund vb frumos cu mine, da nu stiu ce sa cred ca dupa aia vine fosta iubita in scoala si se saruta, nici nu stiu ce saa cred. Imi place de el da vreau sa eu demonstrez nu sa eu zic cum as putteaa demonstra?big grin mersi anticipat fundakiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai putea sa i-o demonstrezi? arata-i ca-ti pasa de el, fi mai dragalasa cu el...
funda

2 răspunsuri:
| Delete a răspuns:

Pai daca nu vrei sa ii zici, vb cu el frumos, zimbeste cind esti cu el, rideti in preuna, fai comentarii frumoase, si sunt multe altele,,

| Scarlettt a răspuns:

Pai date pe langa el happy bagate cu el in sema si dac a vezy ca si el te place happy zi fara frica daca te uibeste si vreti sa fiti impreuna :X nu ti fie frica ca nu va zice la nimeni :X