| maria_1890 a întrebat:

Am vergeturi ma va placea vreun baiat?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Stai linistita, barbatul care te iubeste, te iubeste cu tot cu vergeturi. Si eu am si sotul meu ma adora si este innebunit dupa corpul meu.

| mgtow a răspuns:

Da te va placea.

| sagetator a răspuns:

Ce intrebare... Crezi ca esti singura fata cu vergeturi? sa fim seriosi. Normal ca te plac si te vor placea baietii.

| eurynomus a răspuns:

Eu da

| Nesquik_8060 a răspuns:

Vergeturile sunt diferite de la persoana la persoana! Un baiat care te place cu adevarat nu te place pentru ca ai sau nu vergeturi sau mai stiu eu. alte defecte! te place pentru ceea ce esti si felul cum te comporti... Ai putea fii uimita dar majoritatea baietilor desi arata ca sunt interesati mai mult de fizic nu este asa. Ii atrage mai mult caracterul tau si felul de a fi. kiss Nu iti face griji in privinta astakiss

| Mauve a răspuns:

Cu siguranta ca te vor placea baietii! Stai linistita!

| LaLaura a răspuns:

75% din adolescenti (majotitatea fete) au vergeturi
23 % din culturisti au vergeturi
80 % din femeile insarcinate au vergeturi
crezi ca toate persoanele astea nu au avut nici un baiat/barbat/fata/femeie in calitate de iubit/iubita/sot/sotie?
stai linistita cine te iubeste de iubeste si cu vergeturi :-J am si eu, si am prieten care ma iubeste enorm nu ii pasa lui de vergeturile ca sunt mov, sau nu mai stiu cumhappy

| overdoseofdreams a răspuns:

Nu esti singura fata de pe pamant care are vergeturi, asa ca nu te ingrijora! sunt convinsa ca se va gasi un baiat care sa te placa asa cum esti, cu defecte si cu calitati ca toti oamenii...

| sweetys a răspuns:

Daca acea persoana te va iubi nu va tine cont de acel defect pe care majoritatea fetelor il au

| gabirogabi a răspuns:

N-o sa te placa nimeni CCCC

| maria_1890 explică:

Dar nu cred ca exista asemenea persoane...nu am intalnit...desi numai cateva prietene de a le mele stiu de acest lucru