| Raul_2848 a întrebat:

Am vorbit cu o fata pe care o plac si i-am zis ca vreau sa ii spun ceva fata in fata. O cunosc de aproape 2 saptamani, si de curand s-a despartit de fostul prieten cu care a fost aproape 6 luni.
Cand i-am zis ca vreau sa ii zic ceva fata in fata ea mi-a spus ca daca e vorba de relatie, inca nu vrea nimic!
Eu ma pregateam sa ii spun ca o plac. Ce credeti ar mai trebui sa vorbesc cu ea despre asta?

2 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Cred ca nu mai are rost, mai ales ca ti-a zis ca nu vrea nimic, mai las-o un pic, si mai incearca odata sa vb cu ea, daca nu mai merge las-o ca mai sunt fete pe lumea asta

| ioana_7606 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa o mai lasi o perioada, pune'te si tu in locul ei, cum ar fi daca te'ai despartii de iubita si dupa sa iti spuna una ca te place, e ciudat.
Asa ca mai las'o putin... dupa asta ii vei spune si logic ca va avea alta parere, va fi altfel.
Succes!
Funda?!:*