| 教皇 a întrebat:

Amici=viitori iubiti? Dc? Explicati va rog in amanunte.

Răspuns Câştigător
| Puf a răspuns:

Pai, niciodata nu o sa poata fii o prietenie adevarata intre un baiat si o fata daca acestia nu sunt rude. Unul din cei doi se indragosteste mai mereu de celalat, sunt sanre0, 01 % sa nu am dreptate. De obicei o persoana se indragosteste de cineva care o intelege cu adevarat, iar un amic te poate intelege. In timp se pot intampla multe.

9 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Nu ti se pare logic? doar nu vrei ca iubitul tau sa fie direct asa luat din vitrinahappy iesini mai intai impreuna la un suc, apoi la un ceva cu prietenii si apoi se infiripa o relatie intre voi deoarece pe parcursul acestei prietenii ai dezvoltat lucruri in comun pe care le veti imparti pe viitor la iubitihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu in orice caz se intampla asa daca cineva dintre ei nu accepta nu se formeaza cuplul

| teador a răspuns:

Mie asa mi s-a intamplat mereu.

| alabala_4392 a răspuns:

Nu neaparat. Am multi prieteni baieti si nu-i vad a fi iubitii mei. Se poate prietenie intre baieti si fete.

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Tatal meu spune :
"toate amicitiile mele s-au terminat in pat "
sper ca te-am lamurit big grin

| bOse a răspuns:

Pentru ca mai nou "amicii" sunt pe post de bibelouri pentru posibilile prietene.

| butt3rfly16 a răspuns:

In momentul in care 2 persoane sunt prieteni(amici) isi petrec majoritatea timpului impreuna, isi cunosc unele secrete, au incredere unul in altul si treptat isi dau seama ca tin unul la celalat mai mult decat ca la un simplu amic si atc se intampla trasformarea de la amici la iubitihee hee

| Razvan a răspuns:

Da.Fiind amici, deci implicit in raza mea de actiunea si avand des posibilitatea de a interactiona poate-poatebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este posibil pentru ca o data ce iti e amic petreci timp cu el, te atasezi de el, si iti e amic si pentru ca iti place ceva la el. De obicei iti e amic pentru ca esti puternic atrasa de caracter, ca puteti discuta liber... Si o data atrasa de caracteru lui mai este un pas pana sa il placi din cap pana'n picioare:p.