| Cristina788 a întrebat:

Anul acesta de Paşte, am fost la niste neamuri din Bucuresti, eu fiind din Constanta. Acolo in Bucuresti am cunoscut un baiat foarte dragut si chiar m-am cuplat cu el, si am hotarat ca dupa ce voi pleca sa tinem legatura pe mess sau la tel, exact asa a fost. Pe data de 20 aprilie am fost iar in Buc, deci merg din doua in doua saptamani special pentru el, de atunci nu l-am mai vazut. Si am observat ca in ultima vreme nu-mi mai da atentie nici macar nu ma mai sunat, eu credka s-a saturat sa ma tot astepte, ca ma vede foarte rar...
Dar totusi imi este teama daca o sa zica, ca nu mai vrea ca s-a saturat sa stea dupa mine sa ma vada doar o data la doua saptamani, din acest motiv mi-e teama ca il voi pierde... Ce sa fac? oare el si-a gasit alta?

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Bucurestiul e plin de smecheri, iti spun eu ca am cunoscut destui!
E aproape imposibil sa fi stat fara nicio iubita cat ai fost plecata, sa fim seriosi!

| Lorelai a răspuns:

Poate are pe altcineva, asta e, asta e riscul unei relatii de la distanta!

| IsabelaIssa a răspuns:

El poate deja avea alta. iar distanta in relatii nu e buna niciodata. pentru el a fost o "mica aventura" sa zic asa, dar poate a fost prea ocupat si a uitat sa te sune.si daca a facut asta nu sunt de acord cu el.nu iti mai pierde timpul cu atatea drumuri pentru el daca vezi ca el nu iti da atentie.esti tanara si viata merge mai departe.succes

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din Bucuresti, da`mi mie id sa vorbim laughing
glumesc, pune o prietena sa vorbeasca cu el pe mess sa afle ea ce vrei sa stiihappy