| Lauralauratrusca a întrebat:

Anul trecut am cunoscut un tip de care m-am indragostit fara sa vreau. El a fost sincer cu mine de la inceput si mi-a spus ca este cu altcineva.Am acceptat aceasta situatie catva timp dupa care mi-am dat seama ca nu pot accepta sa fiu pe locul 2 si am pus punct relatiei.Ne-am mai vorbit destul de rar, toate discutiile fiind duse de el catre sex, lucru care nu-mi convine deoarece nu sunt obiect sexual.Aseara am vorbit cu el pe mess si mi-a propus sa ne vedem, iar cand am acceptat mi-a spus ca trebuie sa vada ce program are a lui. M-am simtit extraordinar de umilita.as vrea sa-l fac sa se simta la fel si nu stiu cum? voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Eu zic sa-l uiti. happy
vrea de la tine doar sex sau sa isi bata joc pur si simplu.
eu zic sa fii indiferenta cu el, daca iti zice sa va vedeti ii zici ca nu nu vrei ai alte planuri mai importante. Asta e parerea mea :*. Bafta

| Zero a răspuns:

Fata esti proasta...DESTEAPTATE ROAMANE...ala nu e baiat pentru tine

greece12
| greece12 a răspuns:

Cu 5 minute inainte sa va vedeti,il suni si-i spui ca regreti,dar ti-a venit iubitul din Austria si nu te poti duce!
Si-l scoti complet din viata ta,omul are probleme serioase de moralitate, e un gunoi cu care nu ar trebui sa ai vreo legatura!
Mult noroc si ai grija cui ii oferi inima si buna ta credinta.
Viata e superba, depinde numai de noi sa intelegem lucrul asta!

| Lauralauratrusca explică:

E simplu de spus, teoretic stiu si eu ca asta e de facut, insa sentimentele mele sunt puternice.