| Cristinaaa a întrebat:

Anul trecut am fost cu un baiat, iar eu m-am despartit de el pentru. ca imi placea de un coleg de scoala.Baiatu respectiv a fost cu alta fata cat timp enam despartit, iar acum ii place de mine si vrea sa fim impreuna. Ce ii pot zice? Imi plac 2 baieti colegi de scoala, si stiu ca n-am nici o sansa la ei. Ce sa+i yic rasp urgent.

Răspuns Câştigător
| simpatik_3750 a răspuns:

Spune-i ce simti spune-i ca poate daca nu v-ati fi despartit poate era alt ceva dar acum du-te undeti spune inima(* asta a sunat cantr-un film de dragoste) si daca il mai placi si pe el asta e complicat trebuie singura sa te decizi si fa asa ( va parea cam ciudat ) gandeste-te al fiecare : cauta calitatile, cauta defectele si dupa acea uitatesa vezi care va fi mai bun pentru viitor crede-ma sau semnalat unele cazuri cand o fata a intampinat o situatie ca asta si la ales ep cel cu caltatile oarekum mai bune si hopa plopa peste cati-va ani s-au casatorit deci nu -ti fa griji fii calma si cantareste vorbele inainte sa ii raspunzi celui pe care vrei sal /sa nul alegi! Asa ca mult succes si plz funditaaa!

2 răspunsuri:
| rap4us a răspuns:

Asa am si eu o prietena si ea nu stie pe cine sa aleaga. Chestia cea mai buna e sa te gandesti cat la suta il plac si sa faci asa si la celalt.Si primul care atinge 100 la suta castiga.

| fatafaranume a răspuns:

Poi nu stiu. Fa cum crezi tu ca este mai bine. Daca il placi si el te place si crezi ca ar fi o relatie frumoasa si va potriviti fa. o... daca nu mai asteapta persoana potrivita :d