| ramonna a întrebat:

Anul trecut in vara eram cu niste prietene de-ale mele pe plaja si am cunoscut din intamplare un tip foarte dragut, am stat am vb cu el si chiar incepuseram sa ma indragostesc de el dar din pacate nu i-am cerut nr de tel si nici id-ul si nu stiu cum sa fac sa iau legatura cu el? Vreau sa iau legatura cu el, de anul trecut tot visez la el. Stiu un baiat care zice ca il cunoaste si i-am zis ca vreau sa iau legatura cu baiatul ala, si mi-a zis ca imi face el rost de nr de tel a lui baiatu ala si id-ul, dar doar daca face o data sex cu mine. Pai ce inseamna asta? dupa aia o sa se duca la baiatul ala si cand o sa-i ceara nr de tel o sa se laude... sau ce vrea sa faca?

17 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu asculta ce zice, ca sigur te minte...mai bine incearca sa il uiti pe acel baiat, ca nu are rost sa te gandesti si sa suspini dupa acel baiat, nu fi naiva, nu te lua dupa ce spune acest baiat...mai bine ti-ai face un prieten care sa fie langa tine, care sa iti dea toata dragostea de care ai nevoie, nu te mai gandi la acela de la plaja...

| CevaNormal a răspuns:

Pai pe viitor sa stii sa-ti ABS, happy, pai e cam tarzior de anul trecut nu? sau asta a fost vara trecuta? poate un detectiv particular te poate ajuta, la sigur

| fabiola a răspuns:

Naivitatea se plateste, ai grija!

| bluesky a răspuns:

Sa nu faci prostia de al crede, ca sigurat nu are umarul de telefon:-Jsi vrea sa te insele, asa fac baietii cu fetele naive...nu stiu unde stai tu, dapaid aca estid departe de mare, o relatie la distanta are santa de 1% sa functioneze! E alegerea ta, daca il gasesti nu va dura mult, poate ca si-a facut prietena, nici nu mai te tine minte...sadmai bine ti-ai cauta pe cineva din zona tawinking! Ai putea suna la holte! Sau daca ii sti numele caut-l pe net undeva.sau in cartea de telefon...stiu si euthinking

| marsy a răspuns:

Nici vorba. mai bine incearca singura sa afli.
sh baiatul asta te minte. n-are cum sa stie nici un numar tongue

| cioko19 a răspuns:

Buna!

ramonna, fi sigura ca tipul respectiv nu are nici un numar de telefon sau altceva, ceea ce vrea este sa ajunga in pat cu tine, atat.

ai grija.

O seara frumoasa!

| georgiana a răspuns:

Baiatul ala e cu capul!rolling on the floor....saracu' e disperatrolling on the floor

| oz a răspuns:

HAHAHAHAHA laughing))
doamne...auzi tu esti putin cam naiva.Ala vrea sa faca sex cu tine ca sa se laude la ala?
Pustiu nu are nici un numar de telefon... vrea doar sa te "sexuiasca"laughing)

| AnemonaP a răspuns:

Nustiu daca nu i-ai cerut nr. de tel sau id-ul atunci du-te si in vara asta tot in aceeasi statiune si poate-l gasesti?!

| www a răspuns:

WTF? Nu as fi crezut vreodata ca cineva poate sa creada asa o tampenielaughing. Tu chiar crezi asta? :O WTF!?
Face misto de tine. Cum sa nu te prinzi!? Sunt socata ca exista oameni ca tine.
Daca eu iti spun ca am vazut un unicorn ma crezi?

| costyn162 a răspuns:

Ar fi prea mare coincidenta ca baiatul ala sa-l cunoasca.Cu siguranta te minte. Daca vrei neaprat sa vezi daca baiatul minte sau nu, verifica-l... Spune-i ca vei face ce a zis dupa ce iti va demonstra ca il cunoaste pe respectivul baiat (ceva de genul: "suna-l " sau daca stii tu cum il chema intreaba-l)

| carmi_6480 a răspuns:

Da-i o palma nesimtitului.

| maybetoday a răspuns:

Ramona, draga esti naiva, nu te lasa pierduta, ala vrea sa te aiba doar de fapt nu are nici num de telef nici chiar ID! poate chiar nici nu-l cunoaste pe tip! nu fa prostii! daca o sa vrea soarta va veti gasi, nu cred ca tipul te mai tine minte, ai spus ca e f dragut, probabil are pe alt cineva! asa sunt baietii nu-i crede!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nr de tel, nu fi prostuta, minte. Da tel la hotelul unde a stat el si poate afli macar numele da familie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stii unde invata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce strategie au unii domne... Numai de învățat pe TPU, pentru noi, băieții.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramona... u esti? daca ai stii cat team cautat si eu p tine...nu speram sa dau d tine tocmai aici:X:X cmf?laughing glumesc...succes in cautarea tawinking