| Oliiviiiia a întrebat:

Anul trecut mi-a placut de un baiat, iar dupa ce mie nu mi-a mai placut de el el vroia sa stea cu mine, iar acum de ceva timp vorbim foarte mult ce sa fac. orice sfat e bine venit! :* Funda

Răspuns Câştigător
| Larisssaa a răspuns:

Incearca sa formezi un cuplu cu el ♥.
Poate sentimentul tau nu s-a dus inca si poate exista o sansa cu voi doi love struck.
Succes! :*

7 răspunsuri:
| Allisson a răspuns:

Incearca,poate iti revin sentimentele inapoi, si veti puttea fi o pereche minunata...Iar daca de acum nu-zi mai nplace, i-ai vazut ceva neajunsuri, ar fi mai bine sa fiti doar prieteni, asa il bvei avea mereu alaturi...
Fa ce-tii spune inima♥

Funda?

| mona a răspuns:

Daca nu vrei sa fi cu el atunci nu te obliga nimeni sa faci asta, sa fiu in locul tau i-as da baiatului o sansa

| がさいゆの a răspuns:

Buna.Inteleg ca esti intr-o micuta incurcatura.Dar cred ca in inima ta mai exista macar un sentiment puternic pentru el.Insa,eu asta vreau sa te indrum:Sa iti asculti inima.Sunt sigura ca vei face o decizie buna.Bafta!

| neutrino a răspuns:

Nu am inteles ce doresti sa faci si nu poti. Daca doresti sa fii cool si sa te agati de gatul unui baiat de care tie nu-ti pre place, nimeni nu te opreste, dar sper ca nu ai pretenii de la o astfel de relatie.

| AncaAncu a răspuns:

Incearca o relatie cu el, poate cine stie, va merge, iar daca nu asta e...

| Stonely a răspuns:

Conversati cat mai mult.Si incercati sa nu fiti suptili deloc(stii la ce ma refer).

| mrjohanys a răspuns:

Inchide ochii si fa sex salbatic sau dragoste si va trece la amandoi