| anonim_4396 a întrebat:

Anul trecut prin septembrie mi-a placut de un baiat cu 2 ani mai mare si o colega cu gura mai mare i-a zis si el i-a zis ca ma place eu l-am intrebare daca vrea sa fim imp si a zis sa scape de prietena lui dar nu a scapat si nu a mai vb cu ine pretinzand ca nu vrea ca fata aceea sa ma bata. dupa ceva vreme eu tot insistam dar vorbea altfel cu mine mai rece si din octombrie pana acum l-am lasat in pace si acum parca imi place mult mai mult de el si nu stiu ce sa fac Helpp please fundita

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca din septembrie si pana acum nu a scapat de prietena lui, inseamna ca o iubeste si tu trebuie sa-l uiti.Imi pare rau ca te dezamagesc, dar uita-te cu atentie in jurul tau.Sunt sigura ca,daca esti atenta si deschizi ochii bine,exista baieti care te plac.Dar tu, pana acum nu i-ai vazut, ocupata cum erai cu asteptatul sa isi lase prietena baiatul pe care-l placi.Fii putin atenta, lumea nu se termina la un baiat si tu ai avut nenorocul sa te indragostesti de un baiat cu prietena...Hai,priveste in jur, vei vedea cum anumiti baieti lasa ochii in jos cand te uiti la ei sau iti tot vorbesc, incercand sa se apropie de tine.Da-le si lor o sansa!

2 răspunsuri:
| Maddu a răspuns:

Draga mea, chestia cu bataia pe care urma sa o primesti e un fleac.Nu te mai gandi la el, lasa`l sa realizeze. gandeste`te ca poate tine le prietena lui.Si el trebuie sa stie ca din doua una.mult noroc. sper ca te-am ajutat

| Bianka1811 a răspuns:

Daca vrea sa fie cu tine scapa de fata aia in 2 secunde happy