| mery_4318 a întrebat:

Aproape de fiecare data cand fac dragoste cu pr meu, dupa cate zile sau o saptamana/ doua, am vaginul stramt, uneori, la inceput ma si doare cand introduce penisul, nu mai sunt virgina de cateva luni, e ceva normal?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e normal, mai degraba nu aveti rabdare ca tu sa te exciti suficient si sa fii lubrefiata.

| ATHOS a răspuns:

Cand vreti sa va iubiti nu trebuie sa va grabiti(nu e nici un concurs).
Ar fi bine sa te pregateasca ceva mai mult si mai bine!

| paramore a răspuns:

thinking eu nu mai sunt virgina de un an si ceva si tot la fel patesc, uneori e chiar enervanthee heese zice ca e din cauza ca nu esti suficient de excitata, dar la mine nu e asaoh go onhabar nu am de ce

| theoneandonly a răspuns:

Asta e un lucru bun. Pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai la mine ca imi bag eu pl in tine si o sa il ai mare pentru 1 an!