| Mihai69696 a întrebat:

Ar fi bine dacă aș avea o iubită la 14 ani? (Dau fundă big grin)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Initial incerci sa-ti faci o PRIETENA, adica o AMICA. Iar in cazul in care intre voi va exista compatibilitate d.t.p.d.v. doar pe urma intr-un anumit interval de timp relatia respectiva poate sa evolueze si sa se transforme intruna de iubire. Abia din acel moment ve-ti deveni un cuplu de... iubiti indragostiti. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ew.

| Plato a răspuns:

Nu.

| QElenaBoghiu a răspuns:

"Iubită "Este un cuvânt prea mare pentru un om prea mic.

| Ben9648 a răspuns:

Eu cred ca e normal sa ai o "prietena 14 ani si dupa sa devina o iubita

| ciordeala a răspuns:

Baga, o viata ai.