| LoveUbutUdontCare a întrebat:

Ar trebui sa-i fac jocul? L-am intrebat pe un baiat ce vrea? Vrea sa fim doar prieteni sau mai mult (dupa cum mi-ati spus)...si mi-a zis ca vrea o relatie poate, doar s-o luam incet. Ce-i drept mi se pare ca o luam mult prea incet, fiindca ne stim de aproape 2 ani... dar oricum;
am continuat sa fim prieteni doar, desi flirtam mereu, si dintr-un joc i-am promis ca o sa-l sarut.
el a tinut minte asta, si tot imi aminteste.
I-am zis ca nu sunt genul care sa sarute un baiat, imi place mai mult sa faca baiatul primul pas, mai ales ca imi place mult de el(stiu ca si lui ii place de mine), chiar de aceea nu vreau sa creada ca is moarta dupa el, si ma poate avea cand vrea el.
Totusi ieri am citit o chesie care mi-a dat de gandit" ca si in cazul drogurilor...prima doza e gratis, apoi vin pentru mai mult"
Ar trebui sa fac asta? Ce parere aveti?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| jasmine73 a răspuns:

Saruta-l si vei vedea:a meritat sau nu.trebuie sa incerci, faptul ca o faci o data nu aduce intotdeauna continuitate sau obisnuinta

1 răspuns:
| Chimilica a răspuns:

Da fa-o! Bafta iubito!