| tania_3048 a întrebat:

Ar trebui sa ma ingrijorez daca inainte cu o saptamana si cateva zile de menstruatie am avut un contact sexual iar in ziua cand terebuia sa imi vina am sangerat foarte putin?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil e o dereglare, totusi. E bine ca dupa menstruatie sa faci un test de sarcina si sa mergi la ginecolog.

| Silviu591 a răspuns:

Pai.cam aia e perioada "critica". si mai zici ca a fost si neprotejat.cam periculos big grin

inca ceva.cum adica s`a asigurat ca nu a lasat nimic acolo? big grin
te-a controlat cu microscopul si a anihilat pana la ultimul spermatozoid? app.stii ca in timpul actului penisul elimina un lichid care contine spermatozoizi nu?

| andreea8pogner a răspuns:

Poi ai grija nu te juca, mai bine tiai face un test de sarcina, a si ai avut contactul sexual protejat sau nu? depinde foarte mult de asta. ori cum bafta.

| tania_3048 explică:

A fost neprotejat dar prietenul meu m-a asigurat ca nu a lasat nimic acolo.