| ShOOp a întrebat:

Ar trebui săi fac un cadou unei colege(am scris numele tuturor din clasa, apoi fiecare am tras un bileţel). Ce credeţi că ar trebui să-i iau?(prefer răspuns doar de la fete). Vă mulţumesc!

8 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Ursulet sau un breloc. ew stiu. un parfum

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Cumparai un ursulet
sau o rama cu o poza cu voi 2
sa isi aduc aminte de acest cadou mereu si sa zic : acest cadou este de la colegul meu
sau poti sai faci cadou o bratara din argint cu litera ta sau cu o inimioara
sper ca te-am ajutat ppa

| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Ceva dragutbatting eyelashes
laughing
esti 8c?

| SweetnSpicy a răspuns:

Eu m-as bucura daca as primi cosmetice, de exemplu acum sunt multe oferte cumpara-i un rimel sau o pudra sunt la oferta la pret bun si sunt si impacetatea frumos du-te la real(de exemplu)si uita-te la ce oferte sunt dar vezi sa ii cumperi ceva de calitate happy

| Andreea_2177 a răspuns:

Ceva mai deosebit / special ... o cutiuta muzicala sau un glob muzical. sau poate un carusel muzical. sunt destule. Vezi ca au pe www.cutiuta-muzicala.ro

| qMisaki a răspuns:

Sincera sa fiu mi-ar placea foarte mult daca mi-ai cumpara un ursulet de plus sau un buchet de flori ( in special trandafiri )! Sau daca mi-ai cumpara o ciocolata dar stiu ca baietii vor sa le dea fetelor ceva mai special. stiu pentru ca fostul meu iubit asa vroia!
dar sa stii ca fetele se multumesc cu acestea si fii sigur ca o sa te sarute pe obraz! Succes!

| xXAnGeLXx a răspuns:

Niste pantofi, bratari, haine, manusi, palarii, cosmetice, un parfum(si la noi in clasa s-a facut asta, si m-a tras o fata, si mi-a facut cadou un parfum, app fata aia era BFF, oricum nu conteaza asta acum laughing)... ceva frumosbatting eyelashes!

| dianar a răspuns:

Eu cred ca i-ar placea sa primeasca un calendar personalizat cu pozele tale, ale ei si ale colegilor. Asa isi va aminti de voi mult timp. Vei fi original in alegerea cadoului. Sigur nu a mai primit asa ceva. Pretul incepe de la 16 lei.

http://www.tiparo.ro/calendare-de-birou